Zakázková Výroba

Výrobky z technickej gumy podľa Vašich požiadaviek

Našim zákazníkom ponúkame výrobky z technickej gumy, kde spadá aj nanášanie gumy na kovový povrch. Výrobky z technickej gumy majú nasledovné parametre:

  • tvrdosť udávaná v šoroch Sha
  • farbu materiálu -čierna, šedá, ostatné farby na požiadanie
  • oleju vzdornosť
  • nevodivosť

Od zákazníka požadujeme upresnenie použitia a miesto nasadenia výrobku, aby sme mohli zvoliť tú najlepšiu variantu gumenej zmesi na jeho výrobok.

Zakázková Výroba

Výroba gumových výrobkov a ich pogumovanie sa vykonáva v lisovacích formách. Formy, ktoré používame sú vyrobené na podobu hotového výrobku. Z dostatočne pevného kovového materiálu, aby nedošlo k jej poškodeniu a taktiež poškodeniu výrobku. Gumená zmes sa vloží do vopred zohriatej formy na teplotu v rozmedzí od 150 -170 °C zatlačí sa lisom a ponechá piecť v čase od 5 – 60 min, záleží na veľkosti výrobku.

Hotové výrobky

Produkty, ktoré naši zákazníci potrebuju najčastejšie dokážeme vytvoriť aj bez dodania formy. Stačí sa pozrieť na zonam našich hotových produktov a vybrať si ten, ktorý potrebujete.  V prípade, že ste medzi nimi nenašli to čo potrebujete, radi vám to vytvoríme na mieru.

Lisovacie formy

Preferujeme, keď si zákazník dá vyrobiť lisovaciu formu na vlastné náklady, keďže je forma typizovaná na jeho výrobok. Avšak výrobu formy vieme zabezpečiť aj my po vzájomnej dohode u externého dodávateľa.

Naše vybavenie

Automatické nožnice na strihanie gumených plátov

Automatická nožnice pripravujú zvalcovanú zmes na presný rozmer k samotnému lisovaniu výrobku

 

 

 

Automatická nožnica na strihanie gum
Dvojvalcový kalander

Dvojvalcový kalander

Stroj, na ktorom sa vykonáva príprava surovej gumárenskej zmesi na požadovanú veľkosť a hlavne hrúbku. Zároveň slúži aj na miešanie a kombinovanie rôznych zmesí gumy.

 

 

Vulkanizačné lisy

Lis na vulkanizáciu
Lis na vulkanizáciu
Lis na vulkanizáciu

Naša Adresa

Liptovská Teplá, 390 03483, Slovensko

Zavolajte nám

+421 911 310 756

Napíšte nám

bursa.gum@gmail.com